Cozy City Center Condo, Full Ac
| Wi-Fi | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Oι επισκέπτες της βίλας Cozy City Center Condo, Full Ac Los Prados έχουν τη δυνατότητα να επισκεφθούν το Εμπορικό Κέντρο Blue Mall, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 2 χλμ. από τον Εθνικό Βοτανικό Κήπο του Σάντο Ντομίγκο, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως το Malecón είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Τα θρησκευτικά αξιοθέατα της περιοχής περιλαμβάνουν το Μοναστήρι του Αγίου Φραγκίσκου, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο.
Για περισσότερη άνεση προσφέρονται στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.
Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιούν παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο, που παρέχονται στην κουζίνα. Luga βρίσκεται σε απόσταση μόνο 7 λεπτών με τα πόδια και σερβίρει πιάτα αμερικανικής κουζίνας. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Vimenca, που απέχει 500 μέτρα από αυτή τη βίλα με 3 μπάνια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Salones Parroquiales JM3 χλμ.
- Casa de Oracion Dios es Perfecto3,1 χλμ.
- Parroquia Jesus Maestro3 χλμ.
- Iglesia Asamblea de Dios El Renacimiento4,5 χλμ.
- Los Cacicazgos4,5 χλμ.
- Flag Square of Santo Domingo4,6 χλμ.
- Auditorio Casa San Pablo2,8 χλμ.
- Mirador Sur3,3 χλμ.
- Casa de Retiro2,8 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Διεθνές αεροδρόμιο Λα Ιζαμπέλα18 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
- Ανιχνευτές καπνού
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Cozy City Center Condo, Full Ac έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Cozy City Center Condo, Full Ac μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Cozy City Center Condo, Full Ac;
Η βίλα Cozy City Center Condo, Full Ac δέχεται μόνο MasterCard, American Express και Visa. - ❓
Η βίλα Cozy City Center Condo, Full Ac διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Cozy City Center Condo, Full Ac θα απολαύσουν πισίνα.